ONK Para Atletiek

Chronoloog

       
Tijdschema ONK/NGA 2019
zaterdag, juni 15, 2019
(versie 5)
MeldtijdCall roomAanvangOnderdeelCategorieSerie/groepONK/NGA
10:45Opening ONK met Why Four - Opening
09:2010:2910:50Speerwerpen zittendVrouwen & MannenfinaleONK
09:2510:2410:55HoogspringenMannenfinaleONK
10:0010:4711:0060mRacerunners 60-100mGroep AONK
10:0510:5211:05100mRacerunners 100-200mGroep B (serie 1)ONK
10:0510:5511:08100mRacerunners 100-200mGroep B (serie 2)ONK
10:1511:0211:15100mRacerunners 60-100mGroep AONK
10:2511:1211:25200mRacerunners 100-200mGroep B (serie 1)ONK
10:2511:1611:29200mRacerunners 100-200mGroep B (serie 2)ONK
10:1011:1911:401500mMannen wheelenfinaleONK
10:1511:0511:45Kogelstoten staandMannenfinaleONK
10:2011:2911:50Clubwerpen zittendVrouwenfinaleONK
10:3011:3912:00100mVrouwen wheelenfinaleONK
12:03Uitreiking certificaten - RacerunnersONK
10:4011:4912:10100mVrouwen ambulant all excl. T42/63, T62-T64finaleONK
10:4511:5412:15Discuswerpen zittendVrouwen & MannenfinaleONK
10:5011:5912:20100mMannen ambulantserie 1 van 4ONK
10:5012:0512:26100mMannen ambulantserie 2 van 4ONK
10:5012:1112:32100mMannen ambulantserie 3 van 4ONK
10:5012:1712:38100mMannen ambulantserie 4 van 4ONK
13:00Dansje 1 - Rolling WheelsONK
13:05prijsuitreikingHoogspringen - MannenONK
13:07prijsuitreiking1500m - Mannen wheelenONK
13:10prijsuitreiking100m - Vrouwen wheelenONK
13:12prijsuitreiking100m - Vrouwen ambulant all excl. T42/63, T62-T64ONK
13:15prijsuitreiking100m - Mannen ambulant, all excl. T62 t/m 64ONK
13:17prijsuitreikingClubwerpen zittend - VrouwenONK
13:20prijsuitreiking100m - Mannen ambulant, T62 t/m 64ONK
13:22prijsuitreikingKogelstoten staand - MannenONK
12:0013:0913:30Kogelstoten zittendVrouwen & MannenfinaleONK
12:0513:0413:35Discuswerpen staandVrouwenfinaleONK
12:1013:1913:40400mVrouwen wheelenfinaleONK
12:2013:2913:50100mMannen wheelenserie 1 van 2ONK
12:2013:3513:56100mMannen wheelenserie 2 van 2ONK
12:3513:4414:05200mMannen ambulantserie 1 van 2ONK
12:3513:5114:12200mMannen ambulantserie 2 van 2ONK
12:5013:5914:20200mVrouwen ambulantfinaleONK
14:30Dansje 2 - Rolling WheelsONK
13:1014:0014:40Discuswerpen staandMannenfinaleONK
14:40prijsuitreikingSpeerwerpen zittend - VrouwenONK
14:42prijsuitreikingSpeerwerpen zittend - MannenONK
14:45prijsuitreikingDiscuswerpen zittend - VrouwenONK
14:47prijsuitreikingDiscuswerpen zittend - MannenONK
14:50prijsuitreikingKogelstoten zittend - VrouwenONK
14:52prijsuitreikingKogelstoten zittend - MannenONK
14:55prijsuitreikingDiscuswerpen staand - VrouwenONK
13:3014:2015:00VerspringenMannenfinaleONK
15:01prijsuitreiking400m - Vrouwen wheelenONK
15:03prijsuitreiking100m - Mannen wheelenONK
15:06prijsuitreiking200m - Mannen ambulantONK
15:08prijsuitreiking200m - Vrouwen ambulantONK
13:5014:5915:20200mVrouwen wheelenfinaleONK
14:0015:0915:30400mMannen wheelenfinaleONK
14:1015:1915:40400mVrouwen & Mannen ambulantfinaleONK
15:41prijsuitreiking200m - Vrouwen wheelenONK
15:43prijsuitreiking400m - Mannen wheelenONK
15:46prijsuitreiking1500m - Vrouwen ambulantONK
15:48prijsuitreiking1500m - Mannen ambulantONK
15:51prijsuitreiking400m - Vrouwen ambulantONK
15:53prijsuitreiking400m - Mannen ambulantONK
14:3015:3916:001500mVrouwen & Mannen ambulantfinaleONK
15:1516:0216:15400mScholen Groep 3/4finaleNGA
15:2516:1216:25800mScholen Groep 5/6/7/8finaleNGA
15:0015:5616:30VerspringenVrouwenfinaleONK
15:3516:2216:351500mMannen / JA / JBE raceNGA
15:1016:0416:40Speerwerpen staandVrouwen & MannenfinaleONK
15:2016:2916:50800mVrouwen wheelenfinaleONK
15:3016:3917:00200mMannen wheelenserie 1 van 2ONK
15:3016:4517:06200mMannen wheelenserie 2 van 2ONK
16:1016:5517:101500mMannen / JA / JBD raceNGA
16:1817:0517:18800mJongens Junioren CfinaleNGA
16:2517:1017:25800mMeisjes Junioren CfinaleNGA
16:3217:1917:32800mMannen / JA / JBD raceNGA
16:3917:2417:39800mVrouwen / MA / MBC raceNGA
16:4617:3317:465000mHeren / JA / JBB raceNGA
16:3517:3518:05Kogelstoten staandVrouwenfinaleONK
16:4017:4918:10800mMannen wheelenfinaleONK
18:15prijsuitreiking800m - Vrouwen wheelenONK
18:17prijsuitreiking200m - Mannen wheelenONK
18:20prijsuitreikingDiscuswerpen staand - MannenONK
18:22prijsuitreikingVerspringen - MannenONK
18:25prijsuitreikingVerspringen - VrouwenONK
18:27prijsuitreikingSpeerwerpen staand - VrouwenONK
18:30prijsuitreikingSpeerwerpen staand - MannenONK
18:32Opening NGA - OpeningNGA
17:4018:2718:403000m estafetteBusinessfinaleNGA
17:5518:4018:551500mVrouwen / MA / MBfinaleNGA
18:0318:4819:031500mMannenC raceNGA
19:09prijsuitreiking800m - Mannen wheelenONK
19:10prijsuitreikingKogelstoten staand - VrouwenONK
18:1519:0219:15800mVrouwenB raceNGA
18:2219:0919:22800mMannenC raceNGA
18:2919:1419:29800mMannenB raceNGA
18:3619:2319:361500mMannenB raceNGA
18:4419:3119:441500mMannenA raceNGA
18:2219:3119:52100mVrouwen ambulant T42/63, T62-T64finaleONK
19:0019:4520:005000mMannenA raceNGA
19:2020:0720:203000m steeplechaseVrouwenfinaleNGA
19:3920:2420:39800mMannenA raceNGA
19:4620:3120:46800mVrouwenA raceNGA
19:5320:3820:5310000mMannenfinaleNGA
21:00prijsuitreiking100m - Vrouwen ambulant T42/63, T62-T64ONK
20:3021:1721:305000mVrouwenfinaleNGA
21:50prijsuitreikingLimieten NGA - MixedNGA